Červen 2018

17. 06.
Ne
prezentace
20:00
VSTUP ZDARMA
English–friendly
Archa.lab

Prezentace výsledků rezidence irské umělkyně v rámci Archa.lab.


Projekt dokumentárního divadla vzniká spoluprací mezi irskou divadelní tvůrkyní Clionou O’Conell a německým hudebníkem a hudebním skladatelem Janem Henrikem Rau. Umělci se zabývají vztahem hudby a vědomí. Zkoumají možnosti užití hudby a hlasu jako dramatické „postavy“ na jevišti.
Projekt bude ukončen formou work in progress v malém sále Divadla Archa.

https://www.archalab.cz/cz/rezidence.html

 

Kredity

účinkují:
Tatana Janevova
Alexandra Carrilho Pereira

18. 06.
Po
Hudba
20:00
English–friendly
19. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
21. 06.
Čt
prezentace
15:30
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
26. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Červenec 2018

09. 07.
Po
Hudba
19:00

Srpen 2018

21. 08.
Út
Divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
premiéra
25. 08.
So

10:00

Mezinárodní letní škola Divadla Archa 2018

Divadlo v sociálním kontextu / 25. 8. – 7. 9. 2018
English–friendly
Archa.lab

Září 2018

04. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
07. 09.

18:00

Mezinárodní letní škola Divadla Archa 2018

Divadlo v sociálním kontextu / 25. 8. – 7. 9. 2018
English–friendly
Archa.lab
11. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
13. 09.
Čt
Divadlo
20:00

VOSTO5 – Pérák 2018

Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!
14. 09.
Divadlo
20:00

VOSTO5 – Pérák 2018

Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!
16. 09.
Ne
Divadlo
20:00

VOSTO5 – Pérák 2018

Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!
17. 09.
Po
Divadlo
09:30

VOSTO5 – Pérák 2018

Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!
Archa.školám
17. 09.
Po
Divadlo
20:00

VOSTO5 – Pérák 2018

Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!
18. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
21. 09.
Divadlo
20:00

Petr Nikl — Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
premiéra
22. 09.
So
Divadlo
20:00

Petr Nikl — Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
24. 09.
Po
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Neúnavný věřitel

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
25. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
26. 09.
St
Hudba
20:00

The Tiger Lillies & Orchestr Berg — Bohemian Nights

světová premiéra / produkce Divadlo Archa
English–friendly
27. 09.
Čt
Hudba
20:00

The Tiger Lillies & Orchestr Berg — Bohemian Nights

světová premiéra / produkce Divadlo Archa
English–friendly
29. 09.
So
přednáška
16:00
VSTUP ZDARMA

Říjen 2018

01. 10.
Po
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
02. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
03. 10.
St
Divadlo
20:00
English–friendly
05. 10.
Divadlo
19:00

MOTUS (IT) – MDLSX

4+4 DNY V POHYBU
English–friendly
06. 10.
So
Divadlo
19:00

MOTUS (IT) – MDLSX

4+4 DNY V POHYBU
English–friendly
07. 10.
Ne
Film
18:00–19:00
English–friendly
malý sál
08. 10.
Po
Divadlo
20:00
English–friendly
09. 10.
Út
Divadlo
18:30
English–friendly
#Studovna
premiéra
10. 10.
St
Divadlo / Hudba
20:00
English–friendly
12. 10.
Divadlo
19:00
English–friendly
13. 10.
So
Divadlo
19:00
English–friendly
16. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
17. 10.
St
Hudba
20:00

ANDY IRVINE & PAUL BRADY

Struny podzimu 2018
English–friendly
18. 10.
Čt
Hudba
20:00

40 let ambientní hudby

poslechový večer
#Studovna
19. 10.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
20. 10.
So
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
21. 10.
Ne
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
22. 10.
Po
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
23. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
24. 10.
St
talkshow
20:00

Talkshow Radia Wave: Velký špatný říjen

Aleš Stuchlý, Dan Řehák, Prokop Vejda a hosté
25. 10.
Čt
Divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
26. 10.
seminář
11:00–13:00
VSTUP ZDARMA
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
26. 10.
Divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
27. 10.
So
Divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
English–friendly
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
28. 10.
Ne
Divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
English–friendly
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
29. 10.
Po
Divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
English–friendly
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
30. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Listopad 2018

01. 11.
Čt
Hudba
20:00
ZRUŠENO!
03. 11.
So
Konference
12:00–23:00

AKCENT NA MIGRACI

Setkání, příběhy, diskuse, koncert k 10 letům Allstar Refjúdží Bandu
FESTIVAL AKCENT
04. 11.
Ne
Hudba
20:00

DAGMAR VOŇKOVÁ A HOSTÉ

Struny podzimu 2018
05. 11.
Po
Hudba
20:00
English–friendly
06. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
07. 11.
St
Divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
08. 11.
Čt
Konference
09:30–17:00
08. 11.
Čt
prezentace
18:30–21:00

Střed zájmu: PUBLIKUM

Kreativní Evropa
09. 11.
Divadlo
20:00
English–friendly
10. 11.
So
Divadlo
20:00

Amerika

Divadlo Husa na provázku / Franz Kafka / Michal Dočekal
11. 11.
Ne
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Posvátná čtyřjedinnost

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
12. 11.
Po
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Tucet spadlých listů

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
13. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 11.
Divadlo
19:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
16. 11.
Divadlo
21:00

Petr Nikl — Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
17. 11.
So

18:00
VSTUP ZDARMA
17. 11.
So
Divadlo
19:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
Noc divadel 2018 / Vstup zdarma!
17. 11.
So
Divadlo
21:00

Petr Nikl — Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
Noc divadel 2018 / Vstup zdarma, rezervace míst online a v pokladně divadla.
19. 11.
Po
Dílna
10:00–13:00
VSTUP ZDARMA
FESTIVAL AKCENT
19. 11.
Po
Divadlo
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
20. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
24. 11.
So
Divadlo
18:00

CAMPO / Milo Rau / IIPM – Five Easy Pieces

Festival Akcent spolu s Pražským divadelním festivalem německého jazyka
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
25. 11.
Ne
Divadlo
13:00

CAMPO / Milo Rau / IIPM – Five Easy Pieces

Festival Akcent spolu s Pražským divadelním festivalem německého jazyka
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
29. 11.
Čt
happening / Divadlo
20:00

1918 – Sen o modernitě

BOZAR / Divadlo Archa
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
30. 11.
Divadlo
20:00

Pravda o 17/11

soubor 11:55
FESTIVAL AKCENT

Prosinec 2018

02. 12.
Ne
Hudba
20:00
03. 12.
Po
Hudba
20:00
04. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
05. 12.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Pěkně plná punčocha

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
08. 12.
So
Divadlo
18:00

andcompany&Co. – Invisible Republic

#stilllovingtherevolution
English–friendly
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
09. 12.
Ne
Divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
10. 12.
Po
Divadlo
10:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
Archa.školám
11. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 12.
St
talkshow
20:00

Velký špatný Vánoce – Talkshow Radia Wave

Aleš Stuchlý, Dan Řehák, Prokop Vejda a hosté
15. 12.
So
Divadlo
20:00

Vitka

Divadlo Husa na provázku / Kateřina Tučková / Anna Petrželková
16. 12.
Ne
Divadlo
20:00

Vitka

Divadlo Husa na provázku / Kateřina Tučková / Anna Petrželková
18. 12.
Út
talkshow
17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
18. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 12.
St
Divadlo
20:00

VOSTO5 – Pérák 2018

Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!
20. 12.
Čt
Divadlo
10:00

VOSTO5 – Pérák 2018

Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!
Archa.školám
20. 12.
Čt
Divadlo
20:00

VOSTO5 – Pérák 2018

Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!
21. 12.
Divadlo
16:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
#Studovna
21. 12.
Divadlo
20:00

VOSTO5 – Pérák 2018

Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!
22. 12.
So
Divadlo
16:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
#Studovna
22. 12.
So
Divadlo
20:00

VOSTO5 – Pérák 2018

Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!

Leden 2019

08. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
10. 01.
Čt
Divadlo
15:00

Operation Kamen ( Akce Kámen)

Staatsschauspiel Dresden / Florian Fischer
Archa.školám
10. 01.
Čt
Divadlo
20:00

Operation Kamen ( Akce Kámen)

Staatsschauspiel Dresden / Florian Fischer
11. 01.
Divadlo
10:00

Operation Kamen ( Akce Kámen)

Staatsschauspiel Dresden / Florian Fischer
Archa.školám
11. 01.
Divadlo
20:00

Operation Kamen ( Akce Kámen)

Staatsschauspiel Dresden / Florian Fischer
14. 01.
Po
Divadlo
20:00
English–friendly
15. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 01.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Za nosem

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
17. 01.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Za rohem

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
19. 01.
So
Divadlo
20:00

Petr Nikl — Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
20. 01.
Ne
Divadlo
20:00

Petr Nikl — Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
22. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
24. 01.
Čt
prezentace
15:30
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
29. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
30. 01.
St
Divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
31. 01.
Čt
bilanční večer / Hudba
20:00–23:00

Hudba 2018: The Final Cut

Pavel Klusák, Aleš Stuchlý & Karel Veselý

Únor 2019

05. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
07. 02.
Čt
Divadlo
17:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
08. 02.
Divadlo
10:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.školám
12. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
13. 02.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Návnada

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník. Host: Dan Bárta
#Studovna
14. 02.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Past

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
15. 02.
Divadlo
20:00
English–friendly
18. 02.
Po
Divadlo
20:00
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
19. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
20. 02.
St
Hudba / Literatura
20:00

Turnový háj 7 — Eva Turnová

křest knihy a koncert
21. 02.
Čt
Tanec
20:00
English–friendly
22. 02.
festival
14:00

Mouvo 2019

motion design festival
23. 02.
So
festival
10:00

Mouvo 2019

motion design festival
25. 02.
Po
Divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
26. 02.
Út
Divadlo
10:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
Archa.školám
26. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
27. 02.
St
Divadlo
18:00
English–friendly
#Studovna
Festival MALÁ INVENTURA
28. 02.
Čt
Divadlo
20:00

Petr Nikl — Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
Festival MALÁ INVENTURA

Březen 2019

01. 03.
Divadlo
20:00

Petr Nikl — Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
02. 03.
So
Hudba
20:00

Sunn O))) [US, Southern Lord] + Puce Mary [DK, PAN]

Pořádají Divadlo Archa, Heartnoize Promotion a Scrape Sound
English–friendly
05. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
08. 03.
Tanec
17:00
English–friendly
08. 03.
Tanec
20:00
English–friendly
09. 03.
So
Tanec
17:00
English–friendly
09. 03.
So
Tanec
20:00
English–friendly
11. 03.
Po
Hudba
20:00
English–friendly
12. 03.
Út
Divadlo
20:00
English–friendly
13. 03.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Okozlení

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník. Hosté: Yellow Sisters
#Studovna
14. 03.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Rozuzlení

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
17. 03.
Ne
Divadlo
20:00

LIGNA: Opojení a zlost: Studie autoritářské osobnosti

Multimediální představení v češtině, angličtině nebo němčině.
#Studovna
English–friendly
Festival Bazaar 2019
18. 03.
Po
Divadlo
10:00

LIGNA: Opojení a zlost: Studie autoritářské osobnosti

Multimediální představení v češtině, angličtině nebo němčině.
#Studovna
English–friendly
Festival Bazaar 2019 Archa.školám
18. 03.
Po
Divadlo
20:00

LIGNA: Opojení a zlost: Studie autoritářské osobnosti

Multimediální představení v češtině, angličtině nebo němčině.
#Studovna
English–friendly
Festival Bazaar 2019
19. 03.
Út
Dílna
10:00–13:00

Dílna dokumentárního divadla pro pedagogy

Omezená kapacita, prosím rezervujte si své místo.
VSTUP ZDARMA
Archa školám
21. 03.
Čt
Hudba
19:30
English–friendly
24. 03.
Ne
Hudba
20:00
English–friendly
25. 03.
Po
Divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
26. 03.
Út
Divadlo
10:00
English–friendly
#Studovna
Archa.školám
26. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
28. 03.
Čt
Divadlo
20:00

Petr Nikl — Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
29. 03.
Divadlo
20:00

Petr Nikl — Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
30. 03.
So
Hudba
20:00
English–friendly

Duben 2019

01. 04.
Po
Hudba
20:00
English–friendly
02. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
03. 04.
St
Divadlo
20:00

Amerika

Divadlo Husa na provázku / Franz Kafka / Michal Dočekal
04. 04.
Čt
Divadlo
20:00

Vitka

Divadlo Husa na provázku / Kateřina Tučková / Anna Petrželková
05. 04.
Divadlo
20:00

Hráč

Divadlo Husa na provázku / F. M. Dostojevský / Michal Hába
06. 04.
So
Dílna
11:00–17:00
Archa.lab
06. 04.
So
Divadlo
20:00

Tichý Tarzan (zcizené deníky fantoma erotické fotografie)

Divadlo Husa na provázku / Simona Petrů, Petr Jan Kryštof / Anna Petrželková
08. 04.
Po
Hudba
20:00
09. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
11. 04.
Čt
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
12. 04.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
13. 04.
So
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
14. 04.
Ne
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
15. 04.
Po
Divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
16. 04.
Út
Divadlo
10:00
English–friendly
#Studovna
Archa.školám
16. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
18. 04.
Čt
Tanec
16:30

Anne Teresa De Keersmaeker – Rosas danst Rosas

Moving Audience, Festspielhaus Hellerau Dráždany
English–friendly
Moving Audience
23. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
26. 04.
Divadlo
20:00
English–friendly
28. 04.
Ne
Divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
29. 04.
Po
Divadlo
10:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
Archa.školám
29. 04.
Po

10:00–13:00

Kreativní dopoledne v Arše

Prostor pro setkání se současným divadlem pro studenty (12+)
Archa školám
30. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Květen 2019

01. 05.
St
Hudba / Literatura
20:00

EKG O Lásce a Času

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
02. 05.
Čt
Hudba / Literatura
20:00

EKG O Lásce a Času

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
04. 05.
So
FLAB
14:00–17:00

FLAB: Kouzlo rozhodnutí

Evropský parlament, House of European History, Brusel
Archa v Bruselu
06. 05.
Po
work in progress / Divadlo
20:00
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
07. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
09. 05.
Čt
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
10. 05.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
11. 05.
So
Divadlo
17:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
12. 05.
Ne
Divadlo
17:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
13. 05.
Po
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
14. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
15. 05.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Potěmkinova štika

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník. Host: Ondřej Smeykal
#Studovna
16. 05.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Melancholie šelmy

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
17. 05.
Hudba
20:00
English–friendly
19. 05.
Ne
Divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
20. 05.
Po
Divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
21. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
22. 05.
St
Divadlo
20:00

Skvělý osud Amadou Hampâté Bâ

festival Tvůrčí Afrika
25. 05.
So
Dílna
10:00–16:00

Omar Carrum – Momentum / ZRUŠENO

Continuum, Improvisation - Partnering & Instant composition Workshop
English–friendly
Archa.lab
26. 05.
Ne
Dílna
10:00–16:00

Omar Carrum – Momentum / ZRUŠENO

Continuum, Improvisation - Partnering & Instant composition Workshop
English–friendly
Archa.lab
27. 05.
Po
work in progress
20:00

Garsonky

Veronika Knytlová / Jiří Havelka
VSTUP ZDARMA
28. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
31. 05.
Divadlo
10:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.školám

Červen 2019

01. 06.
So
Divadlo
17:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
#Studovna
02. 06.
Ne
Divadlo
17:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
#Studovna
03. 06.
Po
multimédia / Divadlo
20:00

Ščegetavček

Kadınlar: Daisy Alexander, Millie Done, Çiğdem Erdöl, Varja Hrvatin
English–friendly
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
04. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
07. 06.

18:00
VSTUP ZDARMA
English–friendly
08. 06.
So
multimédia
17:30
English–friendly
08. 06.
So
multimédia
20:00
English–friendly
09. 06.
Ne
multimédia
21:00

Robert Henke – Lumière III

Vektroskop a Robert Henke
English–friendly
10. 06.
Po
Divadlo
19:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
10. 06.
Po
multimédia
21:00

VEKTROSKOP JAM

Vektroskop
English–friendly
11. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 06.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Červ ven!

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
13. 06.
Čt
Divadlo
18:00
English–friendly
#Studovna
13. 06.
Čt
Divadlo
20:00

Petr Nikl — Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
PQ+,Vektroskop
14. 06.
Divadlo
18:00
English–friendly
#Studovna
14. 06.
Divadlo
20:00

Petr Nikl — Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
PQ+,Vektroskop
14. 06.
Divadlo
22:00
English–friendly
#Studovna
PQ+
16. 06.
Ne
Hudba / Literatura
18:00

Poslechnout Franze Vol. 1

Slovák a Burian ml.
16. 06.
Ne
Hudba / Literatura
21:00

Poslechnout Franze Vol. 1

Slovák a Burian ml.